News

Aplikacja Moje Portfolio w nowej odsłonie!

Moje Portfolio to bezpłatna aplikacja webowa, która służy do tworzenia wirtualnego portfolio swoich kompetencji wraz z dowodami ich osiągnięcia, pomoże również zaplanować dalszy rozwój. Aplikacja wspiera ideę uczenia się przez całe życie (ang. life-long learning, LLL); jest w pełni bezpłatna, wystarczy się zarejestrować.

Read More »

Nauczanie druku 3D już w ZSK!

Do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji dodano ciekawą kwalifikacje rynkową. Już za chwilę będzie można ubiegać się o certyfikat kwalifikacji “Prowadzenie zajęć z modelowania, skanowania i druku 3D”.

Read More »

Czatboty i analiza ogłoszeń o pracę. Klucz do przyszłości edukacji i pracy

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniami z seminarium “Edukacja, język i technologia – Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji w perspektywie interdyscyplinarnej”. Eksperci podzielili się swoją wiedzą dotyczącą analizy zapotrzebowania na umiejętności i kwalifikacje z wykorzystaniem ogłoszeń o pracę oraz opowiedzieli o wykorzystaniu czatbotów w doradztwie edukacyjno-zawodowym i pracy z tekstami. 

Read More »

Programowanie w języku Java

W Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji pojawiła się bardzo ciekawa kwalifikacja związana z branżą IT. Chętni będą mogli potwierdzić umiejętności z programowania w języku Java. 

Read More »

Programowanie komputerów kwantowych już w ZSK

Zintegrowany System Kwalifikacji właśnie powiększył się o unikalną kwalifikację z branży IT, dotycząca komputerów kwantowych. Tego typu technologia jest przyszłością dla całego świata i może szybko zagościć w domach zwykłych ludzi.

Read More »

IBE partnerem Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników 2023

Finał tegorocznych Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędzie się podczas targów Poznań Motor Show na przełomie marca i kwietnia. Jednym z partnerów imprezy jest Instytut Badań Edukacyjnych, a wsparcie organizatorom zapewnia zespół ekspertów odpowiedzialnych za aplikację Odznaka+.

Read More »

Revas dołącza do systemu Odznaka+

24 listopada br. przedstawiciele IBE mieli przyjemność uczestniczyć w finale konkursu Mistrzostwa Biznes i Zarządzanie. Wydarzenie, które odbyło się w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów było doskonałą okazją, aby do pilotażu systemu Odznaka+ oficjalnie dołączył współorganizator konkursu – Revas.

Read More »

Instytut Badań Edukacyjnych na HackYeah powered by GovTech Polska

Podczas tegorocznej, ósmej już, edycji HackYeah w roli mówców wystąpią dwaj eksperci z Instytutu Badań Edukacyjnych: Michał Nowakowski i Wojciech Stęchły. Wspólnie ze słuchaczami zastanowią się oni, czy czas papierowych dyplomów się skończył oraz przedstawią Odznakę+ jako aplikację do alternatywnego poświadczania umiejętności.

Read More »
Close Menu
X
Skip to content