lipiec

ZAKOŃCZENIE

LOKALIZACJA

warsztaty

ZSK6 – “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych” – warsztat

Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zajmujące się rozwijaniem i certyfikowaniem umiejętności, przedstawicieli szkół wyższych, instytutów naukowych, uczelnianych biur karier, centrów transferu wiedzy.
Spotkania realizowane w ramach projektu: “Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce – ZSK6”

Zapraszamy do  udziału w bezpłatnym warsztacie online  pt.: “Szlakiem kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych”, podczas którego zrealizujemy dwa moduły:

• ZSK – możliwości dla instytucji szkolnictwa wyższego

• Opis kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych

Podczas spotkania online, które odbędzie się w dniu 04.07.2024 w godz. 10:00-13:00, omówione zostaną m.in.:

• główne założenia Ustawy o ZSK i Polskiej Ramy Kwalifikacji

• Prawne aspekty związane z funkcjonowaniem instytucji szkolnictwa wyższego w ZSK

• Rodzaje kwalifikacji i procedura ich włączania do ZSK, w tym kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych

• formularz opisu kwalifikacji nadawanych po ukończeniu studiów podyplomowych

• opisywanie efektów uczenia się

• różnice pomiędzy programem studiów a opisem kwalifikacji.

Warsztat poprowadzą pracownicy zespołu oferującego wsparcie funkcjonowania szkół wyższych w ZSK: Iwona Caputa i dr Małgorzata Musialik

Liczba miejsc ograniczona. Prosimy o rejestrację udziału do 02 lipca 2024 roku.

Link do formularza rejestracyjnego:

Kliknij, aby się zarejestrować

Warunkiem zakwalifikowania się na warsztaty jest wypełnienie formularza rejestracyjnego oraz deklaracji uczestnika w projekcie ZSK6. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wskazanego celu i uczestnictwa w samym spotkaniu.

Osoby zakwalifikowane otrzymają link do spotkania w oddzielnej wiadomości.

Link do deklaracji:

Deklaracja uczestnika w projekcie ZSK6

Wsparcie oferowane przez Instytut Badań Edukacyjnych, w tym także i to spotkanie, finansowane jest ze środków unijnych w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego. Instytut zobowiązany jest do zbierania danych osobowych uczestników i ich przetwarzania, na podstawie art. 88 ustawy o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021-2027, a także udostępniania ich Instytucji Zarządzającej i Instytucji Pośredniczącej w celu monitorowania, sprawozdawczości oraz do celów określania kwalifikowalności uczestników. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji wyżej wymienionego celu. Odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości udzielenia wsparcia merytorycznego przez IBE.

Jednocześnie informujemy, że dostęp do Państwa danych osobowych posiadać będzie wyłącznie upoważniony personel, który zobowiązany jest do zachowania poufności, także po zakończeniu zatrudnienia.

Więcej informacji znajdą Państwo w klauzuli informacyjnej zawartej w formularzu rejestracyjnym, do której lektury zachęcam.