Skontaktuj się z PZZJ

Notification 2
Instytut Sportu - Państwowy Instytut Badawczy
01-982 Warszawa, ul. Trylogii 2/16
Piotr Marek 724 930 074
piotr.marek@insp.pl

Fundacja Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji UW
00-316 Warszawa, ul. Lipowa 4, Collegium Iuridicum II, pokój 3.5
Agnieszka Siedlecka-Andrychowicz tel. 22 552 59 20
mediacje@uw.edu.pl

Biblioteka Narodowa
02-086 Warszawa, ul. aleja Niepodległości 213
Maciej Szablewski 22 608 26 78
m.szablewski@bn.org.pl

Narodowy Instytut Dziedzictwa
00-924 Warszawa, ul. Kopernika 36/40
Anna Zawadzka 22 826 93 52 wew. 102
azawadzka@nid.pl

Narodowy Instytut Fryderyka Chopina
00-355 Warszawa, ul. Tamka 43
Jolanta Adamska 22 441 61 24
jadamska@nifc.pl

Polski Instytut Sztuki Filmowej
00-071 Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 21/23
Maja Maruszewska 501 302 466
maja.maruszewska@pisf.pl

Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów
02-910 Warszawa, ul. Goraszewska 7
Monika Jędralska 22 256 96 76
biuro@nimoz.pl

Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego
01-813 Warszawa, ul. Marymoncka 99/103

Fundacja Instytut Spraw Publicznych
02-672 Warszawa, ul. Szpitalna 5
Dominik Owczarek 22 556 42 90
dominik.owczarek@isp.org.pl

Fundacja Warszawski Instytut Bankowości
00-394 Warszawa, ul. Solec 38 lok. 104

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej
03-195 Warszawa, Dorodna 16
dr inż Grzegorz Guzik 22 504 11 22
g.guzik@ichtj.waw.pl

Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomościami
Beniowskiego 84 B, 80-355 Gdańsk

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie
38-400 Krosno, ul. Rynek 1

Magdalena Dykiel tel. 609-93-27-28
magdalena.dykiel@pwsz.krosno.pl

dykiel@op.pl
Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o.
ul. Łężce 23, 30-614 Kraków
Magdalena Plaminiak, 12 423 66 90
m.plaminiak@itk.krakow.pl

Instytut Nafty i Gazu - Państwowy Instytut Badawczy
31-503 Kraków, ul. Lubicz 25 A

Butra Consluting
ul. Kanadyjska 30, 32-087 Zielonki
Michał Nieczypor, 797 871 666
mnieczypor@gmail.com

Główny Instytut Górnictwa
40-166 Katowice, ul. plac Gwarków 1
Szymon Łagosz 32 259 26 04
slagosz@gig.eu

Grupa Gumułka - Euroedukacja Sp. z o.o.
40-077 Katowice, ul. Matejki Jana 4
Lucyna Raszka 32 203 58 30
lucyna.raszka@gumulka.pl

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
40-055 Katowice, Poniatowskiego 15
Mariola Wieczorek 32 208 35 72
mwieczorek@sum.edu.pl

Instytut Technologii Eksploatacji – Państwowy Instytut Badawczy
26-600 Radom, Kazimierza Pułaskiego 6/10
Krzysztof Symela 612 234 111,
Tomasz Sułkowsk 48 364 92 67
krzysztof.symela@itee.radom.pl
tomasz.sulkowski@itee.radom.pl

Akademia Morska w Szczecinie
70-500 Szczecin, ul. Wały Chrobrego 1-2
Katarzyna Prill 91 480 93 37,
nc@am.szczecin.pl

Nazwa Podmiotu Zewnętrznego Zapewniania jakości Data ważności decyzji
Akademia Morska w Szczecinie03.09.2023
Butra Consulting Andrzej Butra,
Andrzej Butra
03.09.2023
Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego w Warszawie04.09.2023
Fundacja Instytut Spraw Publicznych04.09.2023
Fundacja Warszawski Instytut Bankowości04.09.2023
Główny Instytut Górnictwa28.08.2023
Grupa Gumułka Euroedukacja
Spółka z o.o
03.09.2023
Instytut Chemii i Techniki Jądrowej04.09.2023
Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy03.09.2023
Instytut Technologii Eksploatacji
- Państwowy Instytut Badawczy
28.08.2023
Instytut Turystyki Spółka z o.o.09.10.2023
Ogólnopolska Izba Gospodarki Nieruchomościami31.08.2023
Śląski Uniwersytet Medyczny
w Katowicach
04.09.2023
Wielkopolska Akademia Nauki
i Rozwoju Jakub Michałowski,
Jakub Michałowski
04.09.2023
Wielkopolska Akademia Nauki
i Rozwoju Jakub Michałowski
(grupa "sprawiedliwość")
09.09.2024
Biblioteka Narodowa09.09.2024
Fundacja Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego10.09.2024
Instytut Sportu - Państwowy
Instytut Badawczy
12.09.2024
Narodowy Instytut Dziedzictwa09.09.2024
Narodowy Instytut Fryderyka Chopina16.09.2024
Narodowy Instytut Muzealnictwa
i Ochrony Zbiorów
05.09.2024
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie09.09.2024
Polski Instytut Sztuki Filmowej05.09.2024
Close Menu
X
Skip to content