Zostań „Pracodawcą jutra”!

Ruszyła kolejna edycja konkursu “Pracodawca Jutra”. Jego celem jest wyróżnienie przedsiębiorców, którzy z sukcesem realizują inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Zapraszamy do udziału!

To już piąta edycja organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) konkursu “Pracodawca jutra”. W minionych latach jego laureatami zostawały m.in. takie firmy, jak KGHM Polska Miedź, Krajowy Rejestr Długów czy Comarch. Tegoroczny konkurs ma na celu wyróżnienie przedsiębiorców, którzy podnoszą kwalifikacje swoich pracowników poprzez zaangażowanie we współpracę z różnymi instytucjami edukacyjnymi. Organizatorzy zapraszają więc wszystkie zainteresowane wzięciem udziału w konkursie mikro, małe, średnie i duże przedsiębiorstwa do zaprezentowania swoich success stories z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Przy okazji konkursu wyłonione zostaną także podmioty, które będą odpowiedzialne za wybór Sektorowych Rad ds. Kompetencji, oddolnych inicjatyw umożliwiających przedsiębiorcom oddziaływanie na usługi edukacyjne – czyli na to, czego i jak uczą polskie szkoły, uczelnie i instytucje szkoleniowe. Obecnie funkcjonuje już 7 takich rad, w sektorach: budownictwa, informatyki, finansów, turystyki, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej, mody i innowacyjnych tekstyliów oraz motoryzacji.

Dołącz do grona firm współpracujących z edukacją

Do udziału w konkursie “Pracodawca jutra” zachęcamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Zgłoszenia konkursowe można przesyłać do 19 sierpnia 2019 roku na adres mailowy: pracodawca_jutra@parp.gov.pl.

Regulamin konkursu: www.parp.gov.pl/component/site/site/pracodawca-jutra

Więcej o Sektorowych Radach ds. Kompetencji: https://www.parp.gov.pl/component/site/site/sektorowe-rady-ds-kompetencji#blk

 

Facebook
Twitter
LinkedIn