Zintegrowany System Kwalifikacji na konferencji INNOFORM

Już 20 kwietnia br. rozpoczyna się największa w Polsce konferencja dedykowana branży narzędziowo-przetwórczej. Podczas trzech dni wypełnionych spotkaniami i dyskusjami nie zabraknie także tematów związanych ze Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji.

Pierwszego dnia konferencji w panelu dyskusyjnym poświęconym kondycji polskich firm w czasie pandemii i szansom na dalszy rozwój branży weźmie udział m.in. Ireneusz Baranowski, zastępca dyrektora IBE ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Wprowadzeniem do dyskusji będzie przedstawienie wstępnych wyników analizy na temat branży narzędziowej w Polsce przygotowanej przez Bydgoski Klaster Przemysłowy.

IBE partnerem konferencji INNOFORM

Panelu dyskusyjny rozpocznie się o godz. 11:00 (więcej informacji).

INNOFORM

W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną organizatorzy Targów INNOFORM – Bydgoski Klaster Przemysłowy oraz Targi w Krakowie zdecydowali się na przygotowanie spotkań i dyskusji w formie online.

Program wydarzenia został opracowany tak, aby każdy uczestnik mógł zapoznać się z najnowszymi trendami i doniesieniami z branży narzędziowo-przetwórczej, nawiązać cenne kontakty i poznać nowości technologiczne dostępne na rynku.

INNOFORM rozpoczyna się 20 kwietnia i potrwa trzy dni.

Wydarzenie jest bezpłatne. By wziąć w nim udział należy zarejestrować swoje zgłoszenie na stronie www.innoform.pl.

Facebook
Twitter
LinkedIn