Webinar dotyczący zmian w Ustawie o ZSK po 1 stycznia 2024 r.

trzy figury origami - pierwsza: łabędź; druga: ptak wzbijający się do lotu; trzecia: papierowy samolot
Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze “Zmiany w ZSK w odniesieniu do kwalifikacji nadawanych spoza systemów oświaty, szkolnictwa wyższego i nauki. Co warto wiedzieć?” 

Do udziału zapraszamy wszystkich zainteresowanych zapoznaniem się ze zmianami w Ustawie o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji, obowiązującymi od 1 stycznia 2024 roku, które wprowadzono w związku z przyjętą nowelizacją. 

Szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane opisem i procedurą zgłaszania kwalifikacji wolnorynkowych i sektorowych, w tym także przebiegiem procesu włączania ich do ZSK oraz osoby zajmujące się certyfikowaniem umiejętności. Do udziału w webinarze zachęcamy również wszystkich, którzy opisali już kwalifikacje i czekają na jej włączenie do ZSK lub na rozpoczęcie prowadzenia jej walidacji.

Podczas spotkania online, które odbędzie się 28 marca 2024 roku w godz. 10:00 – 11:30 porozmawiamy o:

  • nowych rodzajach kwalifikacji w Polsce;
  • zmianach w ścieżce włączania kwalifikacji;
  • zewnętrznym zapewnianiu jakości nadawania kwalifikacji spoza systemów oświaty, szkolnictwa wyższego i nauki, w obliczu zmian po 1.01.2024 r., 
  • roli IBE jako podmiotu zapewniającego wsparcie metodyczne w procesie opisywania i włączania kwalifikacji do ZSK.

Webinar poprowadzą główni analitycy ds. rozwoju oferty kwalifikacji spoza edukacji formalnej, z zespołu oferującego wsparcie w opisie kwalifikacji – Anna Siepielska i Sławomir Kozieł. 

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o rejestrację do 26 marca 2024 roku:  

>>> link do rejestracji: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOa32tWIMmfFqWaDxtwJB3hoMk4K_ELMfXDKOPtOWfBpDG0w/viewform

#FunduszeUE

Facebook
Twitter
LinkedIn