Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) – czym jest i do czego służy?”

Zapraszamy przedstawicieli ministerstw, kuratoriów i urzędów pracy, pracowników biur prasowych, działów komunikacji i promocji oraz dziennikarzy na seminarium informacyjne dotyczące Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Co to jest Zintegrowany System Kwalifikacji? Jakie korzyści wynikają z włączenia się w jego działanie? Kto jest głównym beneficjentem ZSK? Jak w przystępny sposób informować o ZSK? Na te i inne pytania odpowiemy podczas seminarium, które odbędzie się 12 grudnia w Warszawie.

Podczas seminarium będziemy rozmawiać m.in. o:

  • możliwościach, jakie oferuje wdrażany obecnie w Polsce Zintegrowany System Kwalifikacji;
  • narzędziach systemu, takich jak: Polska Rama Kwalifikacji, Sektorowe Ramy Kwalifikacji, Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji;
  • sposobie, w jaki można informować o ZSK jego potencjalnych użytkowników – tak, aby założenia systemu i korzyści wynikające z włączenia się w jego działanie były przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich zainteresowanych.

 

Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) – czym jest i do czego służy?” odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w godzinach 9:00–16:00 w Centrum Biznesowym „Ogrodowa 58” w Warszawie, w sali Wenecja/Wiedeń (IV piętro).

 

Udział w seminarium jest bezpłatny. Dla uczestników spoza Warszawy oferujemy nocleg oraz zwrot kosztów dojazdu zgodnie z załączoną informacją.

LINK DO REJESTRACJI

POBIERZ PROGRAM

INFORMACJA O ZWROCIE KOSZTÓW

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniające jakość nadawania kwalifikacji”.

Facebook
Twitter
LinkedIn