“Nauka jest frajdą!”. Podsumowanie konferencji z udziałem ekspertów ZSK 

Zapraszamy do zapoznania się fotogalerią zdjęć z konferencji "Nauka jest frajdą!" zorganizowaną pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Miejskiego Ośrodka Edukacji Nauczycieli.

31 maja 2023 r. w Kujawsko-Pomorskim Centrum Edukacji Ekologicznej w Bydgoszczy odbyła się konferencja “Nauka jest frajdą!”. Podczas spotkania przedstawiono materiały oraz rozwiązania dydaktyczne, których celem jest wywołanie zwiększonego zainteresowania dzieci lekcjami oraz wzbudzeniem w nich ciekawości świata.

Podczas konferencji Witold Jakubek (współautor podstawy programowej do nauczania techniki) pokazał wielomateriałowe pracownie do nauczania techniki metodą projektów. Z kolei Michał Malinowski z Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści zaprezentował drewniane zabawki rozwijające kreatywność, a dr Marzena Żylińska poprowadziła neurodydaktyczny warsztat z metodyki. 

W spotkaniu aktywnie uczestniczyli również eksperci Instytutu Badań Edukacyjnych, którzy pokazali, jak Zintegrowany System Kwalifikacji i Odznaka+ mogą przysłużyć się temu, aby te zmiany promować.

Previous slide
Next slide
Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń