Mapa kwalifikacji ZSK. Sprawdź, gdzie zdobędziesz certyfikat

Wyszukiwanie kwalifikacji oraz Instytucji Certyfikujących nigdy nie było łatwiejsze. Kliknij w naszą mapę i dowiedz się, jak możesz szybko skorzystać z rozwiązań jakie daje ZSK.

A jak to działa? W bardzo prosty sposób. Nowe umiejętności zdobywamy wszędzie – w pracy, domu, podczas uprawiania hobby czy poświęcania się pasji. W ZSK można je przekuć w kwalifikacje potwierdzone wiarygodnym certyfikatem. Podstawą systemu jest to, co potrafimy, jakie mamy umiejętności i kompetencje, a nie to, gdzie się tego wszystkiego nauczyliśmy.

Wystarczy wejść na stronę Rejestru Kwalifikacji i sprawdzić kwalifikacje. Każda z nich jest dokładnie opisana. Można sprawdzić, do kogo jest skierowana, co trzeba umieć, jakie są szanse na pracę, albo na ile lat wydawany jest certyfikat.

Kiedy już wybrałeś kwalifikację, zgłaszasz się do odpowiedniej Instytucji Certyfikującej, podchodzisz do walidacji, dokonujesz opłaty i… dostajesz certyfikat, który jest uznawany w Polsce i budzi zaufanie pracodawców w Unii Europejskiej.

A żeby było jeszcze łatwiej, eksperci pracujący w Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji przygotowali mapkę, która w bardzo prosty sposób pomaga odnaleźć kwalifikacje. Sprawdź, jakie to proste! 

Mapa kwalifikacji ZSK. Wybierz branżę i zdobądź certyfikat

.

Facebook
Twitter
LinkedIn