Małopolskie partnerstwo rozpoczyna działania i zaprasza na seminarium dla biznesu

Współpraca Instytutu Badań Edukacyjnych i Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego zaowocowała podpisaniem umowy partnerskiej.

Działania IBE z MARR to kolejny przykład partnerstwa regionalnego potwierdzające nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2021. Projekt „Wsparcie rozwoju ZSK w szczególności na poziomie regionalnym poprzez wdrażanie rozwiązań i inicjatyw skierowanych do użytkowników końcowych systemu – ZSK4” został doceniony za wsparcie innowacyjności i konkurencyjności gospodarki.

Instytucje w ramach Partnerstwa zaplanowały szeroko zakrojone działania związane z szerzeniem idei uczenia się przez całe życie (lifelong learning). Opierają się one na wdrażaniu Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie lokalnym i regionalnym, w tym:

  • nawiązywaniu i rozwoju współpracy z parterami biznesowymi;
  • inkubowaniu wspólnych inicjatyw, przedsięwzięć i projektów w obszarze całożyciowego uczenia się społeczeństwa oraz efektywnego wdrożenia ZSK.

Realizując zaplanowane działania, już 19 maja br. odbędzie się bezpłatne Seminarium Informacyjne (online) „Nowe możliwości dla biznesu i HR wynikające ze Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji”.

W ramach spotkania zaplanowano dwa moduły zawierające ogromną dawkę biznesowej wiedzy:

  • Pierwszy panel będzie poświęcony Zintegrowanemu Systemowi Kwalifikacji w obszarze jakości kwalifikacji oraz narzędzi wspierających biznes i działy HR w rozwoju umiejętności w miejscu pracy. Regionalne Liderki ds. ZSK – Ewa Nieć i Anna Kida – opowiedzą, jakie korzyści płyną z ZSK dla pracodawcy i pracownika.
  • Drugi moduł poprowadzi Maria Gierałt, przedstawicielka MARR, która zaprezentuje projekt „Lider HR – zarządzanie zespołem wielopokoleniowym„. Wyjaśni, jak rozwijać kompetencje menedżerskie i kształtować komunikację międzypokoleniową, a wszystko to w kontekście wyzwań, jakie stoją przed kadrą zarządzającą. Więcej na ten można przeczytać pod tym linkiem.  

Zapraszamy do rejestracji na biznesowe Seminarium Informacyjne. Formularz dostępny jest tutaj. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

W razie pytań dotyczących Partnerstwa, chęci współpracy z Regionalnymi Liderami ds. ZSK oraz w sprawie Seminarium dla biznesu i działów HR, prosimy o kontakt:

Regionalne Centrum ds. ZSK i wspierania LLL

Basztowa 22

31 – 156 Kraków

Ewa Nieć, tel. 573 444 573, e-mail: e.niec@ibe.edu.pl

Anna Kida, tel. 573 444 572, e-mail: a.kida@ibe.edu.pl.

Podobne wpisy:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

wrzesień 2021

filtruj wydarzenia

16wrz09:0015:00Warsztat otwarty dla pracowników ministerstw – użytkowników systemu informatycznego Zintegrowanego Rejestru KwalifikacjiSeminarium o ZRK

20wrz10:4016:15Kompetencje jutra przyszłością Rzeszowa. Program P-TECH na PodkarpaciuKonferencja o ZSK

26wrz(wrz 26)10:0029(wrz 29)18:00Forum Inteligentnego RozwojuKonferencja o ZSK

27wrz10:0013:00Funkcjonalności Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK) w usługach aktywizacji zawodowej prowadzonych przez pracowników organizacji pozarządowych (NGO)Seminarium o ZRK - Online

28wrz10:0013:00Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jako wsparcie procesów pozyskiwania i rozwoju pracowników na polskim rynku pracyWarsztaty o ZRK - Online

30wrz10:1113:11Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji – możliwości wykorzystania funkcjonalności rejestru w Biurach KarierWarsztaty o ZRK - Online

Close Menu
X
Skip to content