Kolejny etap konkursu “Moje hobby na rynku pracy”

Od 12 marca prace konkursowe mogą przesyłać uczniowie szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, małopolskiego, łódzkiego, podlaskiego i kujawsko-pomorskiego. Tak jak ostatnio, na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do udziału!

Głównym celem konkursu “Moje hobby na rynku pracy” jest upowszechnianie idei uczenia się przez całe życie oraz możliwości, jakie w zakresie potwierdzania kompetencji daje ZSK. W konkursie wzięli już udział uczniowie z województwa podkarpackiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Tym razem przed szansą zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych stanie młodzież z czterech innych województw.

Zasady udziału

Konkurs skierowany jest wyłącznie do uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa opolskiego, małopolskiego, łódzkiego, podlaskiego oraz kujawsko-pomorskiego. Jego przedmiotem jest przygotowanie pracy graficznej, które tematem przewodnim będzie hasło “Moje hobby na rynku pracy”. Forma? Dowolna! Może być to więc zarówno obraz, rysunek, zdjęcie, grafika wektorowa, grafika cyfrowa, grafika 3D, jak i komiks lub plakat… Warunkiem udziału jest przesłanie pracy oraz wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy konkurs@ibe.edu.pl do 15 kwietnia 2020 roku. Następnie w każdym z województw wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy otrzymają atrakcyjne nagrody w wysokości 1 800 zł za pierwsze miejsce, 1 200 zł za drugie i 700 zł za trzecie.

Dowiedz się więcej

Więcej informacji znajduje się w regulaminie konkursowym. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem: konkurs@ibe.edu.pl

REGULAMIN KONKURSU

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Facebook
Twitter
LinkedIn