IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy z udziałem liderów ZSK

W dniach 12-14 czerwca br. w Łodzi odbył się IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy, którego partnerem głównym był Instytut Badań Edukacyjnych. Wydarzenie odbyło się w ramach XVI Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2023. 

Organizatorami IV Ogólnopolskiego Dnia Przedsiębiorcy byli: Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców, Województwo Łódzkie oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa. 

Podczas trzech dni XVI Europejskiego Forum Gospodarczego uczestnicy mieli okazję wziąć udział w ponad 70 debatach, warsztatach i wykładach motywacyjnych, w których uczestniczyło ponad 400 wybitnych prelegentów z Polski i zagranicy (wśród nich m. in.: prof. Witold Orłowski, prof. Konrad Raczkowski, Mateusz Kusznierewicz).

Oprócz sesji plenarnych i paneli dyskusyjnych IV Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy stanowił znakomitą okazję do rozmów, spotkań i nawiązywania kontaktów, dlatego na wydarzeniu nie mogło zabraknąć regionalnych liderów ds. ZSK z województwa łódzkiego. Dorota Nawrat-Wyraz, Martyna Kruszyńska-Ostrowska, Sławomir Młynarczyk i Marcin Młynarczyk na stoisku informacyjnym odpowiadali na pytania dotyczące Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń