IBE na konferencji PARP o rynku usług rozwojowych. Zobacz program i zapisz się już dziś!

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konferencji poświęconej rynkowi usług rozwojowych. W spotkaniu weźmie udział Maciej Tauber, lider projektu ZSK5 w Instytucie Badań Edukacyjnych.

Konferencja “Odyseja 2021-2027. Nowa ‘perspektywa’ rynku usług rozwojowych” odbędzie się 3 marca w godz. 9:00 – 15:40 w formule online. Przedstawiciele PARP, Instytutu Badań Edukacyjnych, pracownicy firm doradczych oraz eksperci przedstawią zagadnienia dotyczące sytuacji branży usług rozwojowych w Polsce.

Omówią również plany wsparcia tego sektora w kolejnej perspektywie finansowej, walidacji i certyfikacji, nowych technologii wykorzystywanych na rynku edukacyjnym i cyberbezpieczeństwa z tym związanego.

Przyszłość polskiego i europejskiego rynku szkoleniowego

Na konferencji wystąpi Maciej Tauber, lider projektu ZSK5 w Instytucie Badań Edukacyjnych. Pojawi się z wystąpieniem “Przyszłość polskiego i europejskiego rynku szkoleniowego – walidacje i certyfikacje”. Obok niego na konferencji pojawią się znane nazwiska ze świata polityki oraz mediów.

Wystąpią między innymi: Piotr Nowak, Minister Rozwoju i Technologii, Grzegorz Puda, Minister Funduszy i Polityki Regionalnej, Alison Crabb, kierownik europejskiego programu na rzecz umiejętności (Komisja Europejska), Piotr Konieczny, założyciel serwisu Niebezpiecznik.pl, Radosław Kotarski, twórca kanału Polimaty, Aleksandra Przegalińska, filozof i futurolog oraz dziennikarka Justyna Dżbik-Kluge.

Program konferencji “Odyseja 2021-2027. Nowa „perspektywa” rynku usług rozwojowych” oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się tutaj.