październik 2021

26paz10:0013:00Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji jako wsparcie procesów pozyskiwania i rozwoju pracowników na polskim rynku pracySeminarium o ZRK - Online

Szczegóły spotkania:

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza na warsztat otwarty z zakresu Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji, jako wsparcia procesów pozyskiwania i rozwoju pracowników na rynku pracy.

Warsztat kierowany jest do wszystkich osób odpowiedzialnych za proces rekrutacji i szkoleń w organizacji – w szczególności pracowników działów personalnych, agencji pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Zagadnienia omawiane podczas warsztatu obejmą najważniejsze tematy związane 
z funkcjonowaniem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) oraz Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK). W programie uwzględniono ćwiczenia i przykłady, które pomogą uczestnikom zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu ZSK/ZRK, którą można wykorzystać w wewnętrznych procesach rekrutacji, szkoleń i rozwoju w organizacji.
Uczestnicy warsztatu dowiedzą się m.in.: jakie są kluczowe założenia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK), poznają funkcjonalnościami Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (ZRK). Omówione zostaną korzyści wynikające z ZSK i ZRK, dla pracodawców, pracowników oraz agencji pośrednictwa pracy i firm szkoleniowych.

Warsztat prowadzony będzie przez trenerki Instytutu Badań Edukacyjnych w ramach projektu „Prowadzenie i Rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji (etap 2)”, dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego. Webinar odbędzie się na platformie internetowej, do której otrzymają Państwo link do logowania.

Szczegółowy program warsztatu

Formularz rejestracyjny

Czas trwania: godz. 10:00 − 13:00

Rejestracji prosimy dokonać najpóźniej do 22 pażdziernika 2021 r.

W przypadku braku zgłoszenia wymaganej liczby uczestników organizator zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatu.
Kontakt: Ludwika Krasnodębska, tel. 22 241 71 61, email:  l.krasnodebska@ibe.edu.pl

Czas

(Wtorek) 10:00 - 13:00

Miejsce

ONLINE