grudzień 2018

12gru08:3015:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) – czym jest i do czego służy?”Seminarium o ZSK, Warszawa

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy przedstawicieli i pracowników biur prasowych, działów komunikacji i promocji ministerstw, kuratoriów i urzędów pracy oraz dziennikarzy na seminarium informacyjne dotyczące Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Udział w tym wydarzeniu będzie doskonałą okazją do uzyskania informacji o wdrażanym obecnie w Polsce Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji (ZSK) oraz o tym, jak najlepiej informować o systemie jego potencjalnych użytkowników – tak, aby założenia systemu i korzyści wynikające z włączenia się w jego działanie były przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich zainteresowanych.

Podczas seminarium będziemy rozmawiać o:

  • możliwościach, jakie oferuje wdrażany obecnie w Polsce Zintegrowany System Kwalifikacji;
  • narzędziach systemu, takich jak Polska Rama Kwalifikacji, Sektorowe Ramy Kwalifikacji, Zintegrowany Rejestr Kwalifikacji;
  • sposobie w jaki można informować o ZSK jego potencjalnych użytkowników – tak, aby założenia systemu i korzyści wynikające z włączenia się w jego działanie były przejrzyste i zrozumiałe dla wszystkich zainteresowanych.

Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK) – czym jest i do czego służy?” odbędzie się 12 grudnia 2018 r. w godzinach 9:00–16:00 w Centrum Biznesowym „Ogrodowa 58” w Warszawie, w sali Wenecja/Wiedeń (IV piętro).

Udział w seminarium jest bezpłatny. Dla uczestników spoza Warszawy oferujemy nocleg oraz zwrot kosztów dojazdu zgodnie z załączoną informacją.

LINK DO REJESTRACJI

POBIERZ PROGRAM

INFORMACJE O ZWROCIE KOSZTÓW

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Wspieranie realizacji I etapu wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji na poziomie administracji centralnej oraz instytucji nadających kwalifikacje i zapewniające jakość nadawania kwalifikacji”.

Czas

(środa) 08:30 - 15:30

Miejsce

Centrum Biznesowe Ogrodowa 58

ul. Ogrodowa 58, Warszawa