kwiecień 2019

03kwi08:3015:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji – Szanse i korzyści”Seminarium o ZSK, Kraków

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – Szanse i korzyści”, który odbędzie się  3 kwietnia 2019 r. w Krakowie.

 

Seminarium skierowane jest do osób związanych z sektorem turystyki, a szczególnie z  przewodnictwem turystycznym, hotelarstwem i organizacją turystyki.

Zapraszamy zarówno przedsiębiorców, przedstawicieli organizacji turystycznych i instytucji, jak i osoby indywidualne.

Mając na uwadze fakt, iż Małopolska jest liderem w liczbie podmiotów świadczących usługi turystyczne oraz dynamiczne zmiany zachodzące na rynku pracy, dostrzegamy konieczność dzielenia się istotnymi informacjami, które mają wpływ na jakość pracy w zmieniającej się rzeczywistości, wynikającej
ze zmian prawnych i pojawiających się nowych możliwości.

Chcąc przybliżyć założenia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz przedstawić jego praktyczne zastosowanie, Instytut Badań Edukacyjnych przygotował seminarium, którego celem jest zdobycie, pogłębienie i usystematyzowanie wiedzy o ZSK.

Zrozumienie założeń ZSK, jego znaczenia dla rynku pracy, ma dużą szansę zainspirować środowisko do uczestniczenia w budowaniu systemu i realne uczestniczenie we włączaniu potrzebnych na rynku turystycznym kwalifikacji.

Seminarium będzie miało charakter praktyczny (prezentacje, miniwykłady, dyskusja, ćwiczenia).

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Ewa Nieć, tel. 573 444 573, e-mail: e.niec@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier
w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym. Warsztat realizowany jest w ramach projektu pt. „Prowadzenie i rozwój Zintegrowanego Rejestru Kwalifikacji”

Czas

(środa) 08:30 - 15:30

Miejsce

Kraków