marzec 2019

26mar08:3014:15Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do kwalifikacji, rynku pracy, edukacji”Seminarium o ZSK, Szczecin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na bezpłatne seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do kwalifikacji, rynku pracy, edukacji”, które odbędzie się 26.03.2019 r. w Szczecinie.

Seminarium jest adresowane do przedstawicieli publicznych służb zatrudnienia, w szczególności pracowników urzędów pracy, a także do doradców zawodowych, pracowników poradni psychologiczno – pedagogicznych oraz do wszystkich, którym bliska jest idea uczenia się przez całe życie.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności zaprezentowanie rozwiązań przyjętych
w ramach ZSK, wskazanie ich znaczenia dla rynku pracy i systemu edukacji, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

Podczas seminarium omówione zostaną kluczowe pojęcia związane z Zintegrowanym Systemem Kwalifikacji, przedstawione zostaną podmioty funkcjonujące w ZSK, a także procedury oraz główne narzędzia systemu.

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Partner honorowy:

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie

 

Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem seminarium;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu


Kontakt:

Hanna Rojek, tel. 573 444 581, e-mail: h.rojek@ibe.edu.pl
Dariusz Sikorski, tel. 573 444 582, e-mail: d.sikorski@ibe.edu.pl

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Wtorek) 08:30 - 14:15

Miejsce

Szczecin