luty 2019

21lut09:0015:15SEMINARIUM “Zintegrowany System Kwalifikacji na przykładzie pracy Audytora Wewnętrznego”Seminarium o ZSK, Warszawa

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne “Zintegrowany System Kwalifikacji na przykładzie pracy Audytora Wewnętrznego”, które odbędzie się 21.02.2019 w Wyższej Szkole Menedżerskiej, ul. Kawęczyńska 36 w Warszawie.

Podczas seminarium przedstawione zostaną korzyści i szanse jakie niesie Zintegrowany System Kwalifikacji dla pracowników zarządzających jakością.

Przedstawione zostaną przykłady opisu kwalifikacji związanych z pracą audytora wewnętrznego oraz sposoby ich walidacji.

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy na temat Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz wykorzystania ZSK w pracy osób mających wpływ
na jakość zarządzania organizacją.

Seminarium jest adresowane do audytorów, kontrolerów wewnętrznych, wewnętrznych koordynatorów kontroli zarządczej, pracowników uczelni, pracowników jednostek sektora finansów publicznych.

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Partnerzy:

Wyższa Szkołą Menedżerska w Warszawie

Stowarzyszenie Certyfikowanych Audytorów i Specjalistów Kontroli Wewnętrznej

Polski Instytut Kontroli Wewnętrznej

Kwestie organizacyjne:

• udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Piotr Ciepliński, tel. 573 444 599, e-mail: p.ciepliński@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

(Czwartek) 09:00 - 15:15

Wyższa Szkoła Menedżerska