wrzesień 2019

30wrz09:3015:30Seminarium „Zintegrowany System Kwalifikacji jako innowacyjne podejście w HR”Seminarium o ZSK, Chełm

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji jako innowacyjne podejście w HR”, które odbędzie się 30.09.2019
w Hotelu EDELS, Al. Przyjaźni 9 w
Chełmie.

 

Seminarium jest adresowane do pracowników zatrudnionych w firmach, przedsiębiorstwach, różnego typu organizacjach oraz instytucjach publicznych
i prywatnych województwa lubelskiego zainteresowanych poznaniem i praktycznym wykorzystaniem Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

.

 

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK,
ich znaczenia dla systemu edukacji i rynku pracy, a także możliwości wykorzystania systemu w praktyce zawodowej organizacji biznesowych i instytucji publicznych, w szczególności działów HR. .

 

Program seminarium obejmuje podstawowe zagadnienia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji – kluczowe pojęcia, podmioty i procesy oraz narzędzia ZSK. Istotną część programu stanowi moduł poświęcony walidacji mogącej być źródłem inspiracji w pracy działów HR.

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Partner:

Stowarzyszenie Lubelski Klub Biznesu

 

 Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu na spotkania


Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratanska@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Poniedziałek) 09:30 - 15:30

Miejsce

Hotel Edels

Al. Przyjaźni 9, Chełm