marzec 2020

31mar08:3014:30SEMINARIUM „Zintegrowany System Kwalifikacji dla sektora oświaty"Seminarium o ZSK, Lublin

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: „Zintegrowany System Kwalifikacji dla sektora oświaty”, które odbędzie się 31.03.2020 w Hotelu Victoria, ul. Narutowicza 58/60 w Lublinie.

 

Seminarium jest adresowane do przedstawicieli sektora oświaty z województwa lubelskiego, w szczególności nauczycieli i doradców zatrudnionych
w szkołach i placówkach ponadpodstawowych. Seminarium będzie prowadzone przez doradców regionalnych ZSK – pracowników Instytutu Badań Edukacyjnych w Warszawie.

 

Celem seminarium jest przekazanie wiedzy nt. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w szczególności wskazanie rozwiązań przyjętych w ramach ZSK oraz ich znaczenia dla systemu edukacji i rynku pracy, a także korzyści związanych z funkcjonowaniem ZSK.

 

Program seminarium obejmuje podstawowe zagadnienia Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, w tym kluczowe pojęcia, podmioty i procesy oraz narzędzia systemu.

 

 

POBIERZ PROGRAM

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

Partnerzy:

Kuratorium Oświaty w Lublinie

Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli

 

 

 Kwestie organizacyjne:

  • udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

 

Kontakt:

Rafał Flaga, tel. 573 444 574, e-mail: r.flaga@ibe.edu.pl

Katarzyna Zabratańska, tel. 573 444 575, e-mail: k.zabratańska@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym.

Czas

(Wtorek) 08:30 - 14:30

Miejsce

Hotel Victoria

ul. Narutowicza 58/60, Lublin