czerwiec 2019

17cze10:0016:00Seminarium konsultacyjne w zakresie kwalifikacji z kategorii HANDELBranżowe seminarium konsultacyjne, Warszawa

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium konsultacyjne w zakresie kwalifikacji z kategorii HANDEL w przetargu na opracowywanie 120 opisów kwalifikacji rynkowych i potrzebnych społecznie wraz z narzędziami walidacji oraz rozwiązaniami w obszarze wewnętrznego systemu zapewniania jakości nadawania kwalifikacji.

 

Seminarium odbędzie się 17.06.2019 w Warszawie, Golden Tulip, sala Azalia, ul. Towarowa 2.

 

Instytut Badań Edukacyjnych wraz z SWPS Uniwersytetem Humanistycznospołecznym zapraszają na konsultacyjne seminarium branżowe dotyczące opisu kwalifikacji rynkowych. W ramach seminarium uczestnicy zapoznają się z tematyką dotyczącą Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK).
W trakcie seminarium zostaną przedstawione trzy wnioski o włączenie kwalifikacji rynkowych do ZSK:

 

  1. Wspieranie przedsiębiorców w opracowaniu projektów biznesowych
  2. Doradzanie w zakresie regulacji powiązań członków rodziny z firmą rodzinną
  3. Wspieranie transformacji cyfrowej w procesach biznesowych

 

Uczestnicy wezmą udział w dyskusji dotyczącej włączenia przedstawionych kwalifikacji do ZSK.

Serdecznie zapraszamy mentorów biznesu, osoby zaangażowane w tworzenie start-upów, osoby powiązane i współpracujące z firmami rodzinnymi oraz osoby zainteresowane transformacją cyfrową w przedsiębiorstwie.

Dla osób spoza Warszawy oferujemy nocleg oraz zwrot kosztów dojazdu zgodnie z zasadami określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

 

 

POBIERZ PROGRAM

 

 

LINK DO REJESTRACJI

 

 

 

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

 

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

Czas

(Poniedziałek) 10:00 - 16:00

Miejsce

Golden Tulip

ul. Towarowa 2, Warszawa