styczeń 2019

21sty07:3014:15SEMINARIUM "ZINTEGROWANY SYSTEM KWALIFIKACJI - NOWE PODEJŚCIE DO EDUKACJI, KWALIFIKACJI, RYNKU PRACY"Seminarium o ZSK, Płock

Szczegóły spotkania:

Zapraszamy na seminarium regionalne: Zintegrowany System Kwalifikacji – nowe podejście do edukacji, kwalifikacji, rynku pracy”, które odbędzie się 21.01.2019 w Hotelu Petropol (sala A), ul. Jachowicza 49 w Płocku.

Jakie kwalifikacje są najbardziej poszukiwane przez pracodawców?

Jak połączyć świat nauki z wymaganiami rynku pracy?

Dziś kwalifikacje, które zdobywamy w systemie edukacji nie zawsze odpowiadają oczekiwaniom na dynamicznym rynku pracy. W tym kontekście, naprzeciw potrzebom pracodawców i pracowników wychodzi Zintegrowany System Kwalifikacji (ZSK), rozpoznawany w 150 krajach na świecie.

Podczas seminarium zostaną przedstawione korzyści i szanse, jakie niesie ze sobą ZSK dla edukacji i rynku pracy, a także sposoby wykorzystania ZSK
w pracy doradcy zawodowego.

Seminarium jest adresowane do pedagogów, doradców zawodowych, nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz dyrektorów szkół.

Podczas seminarium dowiesz się:

• Czym jest ZSK, dlaczego jest potrzebny, jak z niego korzystać?
  • Kto i jak na nim zyska?
  • Jak wykorzystać ZSK w swojej pracy?

POBIERZ PROGRAM

LINK DO REJESTRACJI

Partnerzy:

Zespół Szkół Budowlanych nr 1 w Płocku

Wojewódzki Urząd Pracy Filia w Płocku

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Płocku

Kwestie organizacyjne:

• udział w seminariach jest bezpłatny;
  • liczba uczestników jest ograniczona – do 25 osób (decyduje kolejność zgłoszeń);
  • osoby zarejestrowane otrzymają e-mail z potwierdzeniem rejestracji i miejscem szkolenia;
  • zwrot kosztów dojazdu na seminarium odbywa się zgodnie z zasadami; określonymi w załączniku „Informacje na temat zwrotu kosztów przejazdu”.

Załączniki:

Informacje o zasadach zwrotu kosztu przejazdu

Wniosek o zwrot kosztów przejazdu

Kontakt:

Piotr Ciepliński, tel. 573 444 599, e-mail: p.ciepliński@ibe.edu.pl

Seminarium realizowane jest w ramach projektu „Włączanie kwalifikacji innowacyjnych i potrzebnych społecznie do Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji oraz ograniczenie barier w rozwoju ZSK przez wspieranie interesariuszy systemu na poziomie krajowym i regionalnym”.

(Poniedziałek) 07:30 - 14:15

Hotel Petropol