EDULab “Nowe technologie, nowe kompetencje”. IBE partnerem konferencji

Pracownik 5.0, zawody przyszłości, nowe technologie oraz kompetencje dla branży IT - o tym rozmawiać będą uczestnicy konferencji EDULab „Nowe technologie, nowe kompetencje”, która odbędzie się 7 października w Krakowie.

Konferencja EDULab 2021 organizowana przez Małopolską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. we współpracy Instytutu Badań Edukacyjnych oraz Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Konferencja będzie dotyczyła wykorzystaniu nowych technologii oraz zapotrzebowania na kompetencje i kwalifikacje przyszłości z perspektywy  pracownika, menedżera oraz właściciela firmy.

Pracownicy dowiedzą się, jakie technologie wpłyną na rynek pracy w przyszłości, jakie kompetencje i kwalifikacje z zakresu będą oczekiwane przez pracodawców oraz w jakich zawodach będzie można znaleźć zatrudnienie.

Menedżerowie z kolei zapoznają się z różnymi metodami ułatwiającymi pozyskiwanie pracowników o deficytowych zawodach (STEAM i P-TECH), sposobami na wdrożenie w firmie nowych technologii, oraz jakie kompetencje menedżerów będą wymagane przez właścicieli firm i konieczne do skutecznego zarządzania zespołami.

Konferencja EduLab “Nowe technologie, nowe kompetencje”

W konferencji wezmą udział eksperci z zakresu nowych technologii, biznesu i HR. Spotkanie otworzy Ireneusz Baranowski, zastępca dyrektora IBE ds. Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji. Lista prelegentów jest dostępna tutaj

Podczas konferencji można zapoznać się z tematyką:

  • Nowych technologii, które  wpłyną na rynek pracy w przyszłości
  • Kompetencji pracowników przyszłości (Pracownik 5.0 )
  • Multidyscyplinarnemu podejściu do uczenia się (STEAM)
  • Digitalizacji i nowym technologiom w firmie
  • Kompetencjom liderów przyszłości (Lider 5.0)

W tym roku konferencja jest organizowana w formule on-line. Udział jest bezpłatny. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja, zapisy dostępne są pod tym linkiem.

O szczegółach spotkania można porozmawiać z Regionalnymi Liderkami ds. ZSK w Małopolsce. :

Regionalne Centrum ds. ZSK i wspierania LLL, ul. Basztowa 22, 31 – 156 Kraków

Ewa Nieć, tel. 573 444 573, e-mail: e.niec@ibe.edu.pl

Anna Kida, tel. 573 444 572, e-mail: a.kida@ibe.edu.pl.

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

lipiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń