Biznes Mikser 4.0. Liderki ds. ZSK promowały w Łodzi kwalifikacje dla przedsiębiorców

Biznes Mikser 4.0 to jedno z najważniejszych wydarzeń otoczenia biznesu w Łodzi. W tym roku partnerem wydarzenia był Instytut Badań Edukacyjnych, który poprzez regionalne Liderki promował ideę Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji.

Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa, jako jedna z największych regionalnych instytucji otoczenia biznesu, od 30 lat wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Zrzesza ponad 400 firm z województwa łódzkiego. Jednym z kluczowych partnerów ŁIPH jest Instytut Badań Edukacyjnych, a w Łodzi działa Regionalne Centrum ds. ZSK i upowszechniania LLL.

Biznes Mikser 4.0 odbywa się na zasadzie “speed business dating”. Integruje środowisko, pozwala na nawiązywanie nowych relacji oraz rozbudowanie sieci kontaktów służących rozwojowi inicjatyw biznesowych.

Instytut Badań Edukacyjnych na Biznes Mikser 4.0 

Podczas kolejnej edycji spotkania, które odbyło się 30 września, odbyło się wystąpienie europejskiego eksperta z dziedziny doradztwa i rekrutacji talentów – Ralfa Knegtmans’a, partnera zarządzającego holenderskiej firmy De Vroedt & Thierry.

Oprócz gościa specjalnego pojawiły się również regionalne Liderki ds. ZSK – Dorota Nawrat-Wyraz oraz Agnieszka Orzechowska. Opowiadały one i promowały idee Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji wśród przedsiębiorców.

W wydarzeniu wzięło udział 80 przedsiębiorców z regionu.

 

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

NAJNOWSZE AKTUALNOŚCI

NADCHODZĄCE WYDARZENIA

czerwiec 2024

filtruj wydarzenia

Brak wydarzeń