Aż chciałoby się powiedzieć: „Lubię wracać tam, gdzie byłem…”.
— Jan Kosmowski, ekspert ds. współpracy ze środowiskami branżowymi ZSK6, IBE PIB
Już raz w tym roku, w lutym, odwiedziliśmy Koło, gdzie zorganizowaliśmy seminarium dla doradców zawodowych. Podobnie jak wtedy, również podczas spotkania, które odbyło się 17 czerwca 2025 r., skoncentrowaliśmy się na praktycznych aspektach Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji, istotnych w codziennej pracy doradców zawodowych. Omówiliśmy:
- podstawy powstania i funkcjonowania ZSK;
- zmiany wprowadzone nowelizacją Ustawy o Zintegrowanym Systemie Kwalifikacji;
- narzędzia, aplikacje i platformy online opracowane przez Instytut Badań Edukacyjnych w ramach realizowanych projektów ZSK:
Seminarium przygotowali i przeprowadzili eksperci IBE PIB: Jan Kosmowski i Martyna Kruszyńska-Ostrowska.




Przypominamy, że osoby zainteresowane spotkaniami, szkoleniami, konferencjami dot. ZSK organizowanymi przez IBE PIB mogą znaleźć informacje w kalendarium wydarzeń oraz w naszych social mediach.
Dziękujemy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie i Powiatowemu Urzędowi Pracy w Kole.
#FunduszeUE