Zachęcamy do udziału w badaniu

lupa pomiędzy sylwetkami ludzkimi
Drodzy prowadzący zajęcia doradztwa zawodowego w szkołach podstawowych! Zapraszamy do udziału w badaniu, które obecnie prowadzimy. Chcemy poznać Waszą opinię!
[ilustracja: Canva]

Wyniki badania pomogą nam w tworzeniu efektywnej i długofalowej polityki edukacyjnej, która będzie uwzględniać realia funkcjonowania szkolnego doradztwa zawodowego. Dostarczą też praktycznej wiedzy przydatnej w codziennej praktyce szkolnych doradców oraz kadry zarządzającej szkołami.

Potrzebne są nam opinie fachowców-praktyków, dlatego zapraszamy do udziału w wywiadach indywidualnych osoby, które:

• prowadzą doradztwo w szkołach podstawowych od przynajmniej dwóch lat;
  • nie są pedagogami szkolnymi ani psychologami (zakończyliśmy już rozmowy z osobami pełniącymi te funkcje);
  • są w wieku do 50 lat (zakończyliśmy już rozmowy z osobami w wieku 50+);
  • pracują w szkole w woj. mazowieckim, świętokrzyskim, łódzkim, małopolskim, podkarpackim, wielkopolskim.

Wywiady indywidualne przeprowadzamy stacjonarnie w dogodnym dla Państwa miejscu, chętnie w Państwa szkole.

Wywiad trwa do 2 godzin, wynagrodzenie za poświęcony czas to 150 zł netto.

Osoby chcące wziąć udział w badaniu, prosimy o kontakt telefoniczny: 799 793 015 (pon.–pt., w godz. 07.30-17.00). Na zgłoszenia czekamy do końca II tygodnia października 2024 r. (czyli do 11/10/2024).

Badanie realizowane jest przez Instytut Badań Edukacyjnych, w ramach projektu: „Wspieranie dalszego rozwoju Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Polsce – ZSK6” FERS.01.08-IP.05-0001/23.

#FunduszeUE